MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Tarsus 2.El Eşya

Tarsus 2.el eşya

Tarsus 2.el eşya

Tarsus 2.el eşya

Tarsus 2.el eşya alım satım firmaları yönünden oldukça zayıf bir beldemiz.Tarsus’da 2. el eşya, mobilya ticareti yapan firma yani sandık odaları pek yoktur. Genellikle Mersin’den firmamız bu konuda Tarsus halkına hizmet vermektedir. Mersin Kaya Sandık Odaları olarak biz Tarsus’un merkezinden ve tüm semtlerinden 2.el eşya, mobilya ve beyaz eşyaları biz alıyoruz. Aldığımız eşya ve mobilyada nakliye ve hamaliye bize ait olmak şartıyla bedelini o anda nakit olarak ödüyoruz.

Tarsus’dan 2.el ev ve büro-ofis eşya ve mobilyaları alıyoruz, satıyoruz. Ev mobilyaları, yatak odası, yemek odası, salon ve genç odası takımları, oturma grupları, köşe ve çekyat takımları alıyor satıyoruz. Büro- ofis mobilyaları, makam odası, patron , sekreter takımları, bekleme, misafir koltukları, laptop, masaüstü , dizüstü bilgisayarlar, lcd, led ve plazma televizyonlar, klasik ve inverter klimalar alıyor satıyoruz.

Tarsus’dan 2. el eşya , mobilya satanların dikkatine

    2.el eşya, mobilya alırken müşteri bizi aradığında yaptığımız ön görüşme neticesinde adreste eşyaya bakma kararı veriyoruz. Bunu da tabi ki müşterimizin eşya veya mobilya hakkında verdiği bilgiler ışığında belirliyoruz. Tamda burada sorun yaşıyoruz ve müşterilerimize sorun yaşamamak adına rica ediyoruz. Lütfen size satmak istediğiniz ürünler hakkında sorulan sorulara samimi ve doğru cevaplar vermeniz. Örneğin müşterimize soruyoruz  eşya kaç yıllık diye müşteri bir kaç yıllık diyor, Mersin’den çıkıyoruz Tarsus’a geliyoruz adrese vardığımızda bir bakıyoruz ki 15- 20 yıllık bir eşya. Nedenini sorduğumuzda annem almıştı ben hatırlayamadım herhalde diyor. Veya beyaz eşya satıyor çalışıyor arızası yok diyor. Test ettiğimizde arızalı çıkıyor sorduğumuzda hala sağlamdı çalışıyordu diyor. Tabi ki zaman kaybı ve yorgunluğumuz yanımıza kar kalıyor ve boş boş geri dönüyoruz.

Tarsus’da 2.el eşya alanlar

Tarsus’da 2.el eşya alan henüz sağlıklı bir firma yok ve Mersin’den biz gelip alıyoruz. Mersin Kaya Sandık Odaları 2.el eşya, mobilya, beyaz eşya ticareti Mersin ve ilçelerinde; Tarsus’da sizlere yıllardır hizmet vermektedir. Tarsus ve semtlerinden 2.el eşya, mobilya ve beyaz eşya alıyor satıyoruz.

Tarsus’da en kaliteli ve güvenilir hizmet bizde…

Tarsus’da 2.el eşya, mobilya alanlar satanlar;Mersin kaya Sandık Odaları 0 537 614 72 47

Tarsus 2. el eşya

Tarsus’da 2.el beyaz eşya