MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin 2.el mağaza

mersin 2.el mağaza

mersin 2.el mağaza

Mersin 2.el mağaza olarak internette eşya ve mobilyaları beğeninize sunmaya karar verdik.  Çünkü bu salgın döneminde çok fala dolaşarak risk almanızı istemedik. Bu nedenle ikinci el eşya, beyaz eşya, ev ve büro mobilyalarını uygun fiyata bulabileceğiniz bir pazar. Ayrıca 2. el balık av malzemelerini de bulabileceğiniz bir stant olsun istedik.

MERSİN’DE HER TÜR İKİNCİ 2.EL  EŞYA , MOBİLYA, BEYAZ EŞYA, BİLGİSAYAR, KLİMA, TELEVİZYON, SPOR VE HOBİ MALZEMELERİNİ BULABİLECEĞİNİZ ALIP SATABİLECEĞİNİZ BİR PAZAR.

Mersin 2.El Mağaza Nedir

Mağazamızı sadece online teşhir standı olarak düşünün. Yani görüp beğendiğiniz bir ürünü hemen oradan satın alamıyorsunuz. Ancak Yenimahallede ki işyerimize uğrayıp alacağınız ürünü yakından görerek satın alabiliyorsunuz.

Çünkü 2.el ürünler de yakınen görüp karar vermezseniz anlaşmazlıklar çıkıyor. Takdir edersiniz ki bir ürünün her tarafını resimden göremezsiniz. Onun için 2.el ürünleri yakınen görüp her tarafını gözden geçirmek gerekir. Sonradan ben burasını farketmemişim deyip pişman olmamak için.

Sonuç olarak; dolarda ki artış sebebiyle yenilerin çok pahalı olduğu bu dönemde ikinci elde uygun fiyatlara sunuyoruz.

online 2.el mağazalarımız için aşağıda ki adresleri ziyaret edebilirsiniz.

https://www.mersinikincielesyaci.com/

https://spot.esyamersin.com