MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin 2.el beyaz eşya

Mersin 2.el beyaz eşya

Mersin 2.el beyaz eşya

Mersin 2.el beyaz eşya

Mersin 2.el beyaz eşya alanlar, satanlar bizi aradıkları takdirde herhangi bir sıkıntı yaşamadan, huzurlu bir alış verişin keyfini yaşarlar. Firmamız Mersin 2.el beyaz eşya alanında, yılların tecrübesi uzmanlaşmış kadrosuyla size en kaliteli hizmeti sunacaktır. Biz firma olarak özellikle beyaz eşya dalında kılı kırk yaran titizlikle alım yapıyoruz. Kesinlikle sorunlu, problemli, arızalı cihazları, 2.el beyaz eşyayı almıyoruz satmıyoruz. Çünkü biz tamir cihetine gitmiyoruz. Aldığımız komple eşyanın içerisinde de arızalı eşya varsa kesinlikle hurdaya veriyoruz. Tamircilere güvenmiyoruz ve tamir görmüş cihazın randımanlı çalışacağına inanmıyoruz. Bu nedenle bizden alacağınız 2.el beyaz eşyalarda pek sorun yaşamazsınız.

Mersin’de 2.el beyaz eşya alım satımı için Mersin Kaya Sandık Odaları 0 537 614 72 47 size en yakın, size en dost; güven içerisinde olacağınız firma

Mersin 2.el beyaz eşya fiyatları

Mersin ikinci el beyaz eşya fiyatları konusunda Mersin Kaya Sandık Odaları 2. el eşya, mobilya ticareti firmasından yardım alabilirsiniz. Ancak satmak istediğiniz eşyanın markasını, modelini, özelliklerini ve o anda ki durumunu söyleyeceksiniz bir değerlendirme yapabilelim. Yada whatsapp dan resim göndereceksiniz. Çünkü buradan fiyatlar şunlardır diye yazabilmemiz imkansız. Zira her eşyanın markasına, modeline, özelliklerine ve kullanım  yıpranma durumuna göre farklı fiyatları vardır. Aynı marka aynı model aynı özelliklere sahip 2 eşyanın kullanım durumuna göre fiyatı farklıdır. Örneğin kullanan temiz , titiz  kullanmıştır yıpratmamıştır o diğerine göre daha fazla paraya alınır satılır.

2.el beyaz eşya kategorileri

Biz evinizde kullandığınız, sorunsuz, problemsiz, arızalı olmayan ve eski model olmayan her cins beyaz eşyalarınızı alıyoruz. Biz piyasanın üzerinde bir fiyat ile anında nakit ödeme şeklinde , nakliye ve hamaliye bize ait olmak şartıyla satın alıyoruz.

2.el buzdolabı; Mersin’de 2.el nofrost, derin dondurucu, tek kapılı, çift kapılı A sınıfı buzdolapları alınır, satılır.

2.el çamaşır makinesi; Mersin’de 2.el  A sınıfı, dijital, 600- 800- 1000- 1200 devir, gri, beyaz çamaşır makineleri alınır satılır.

2.el bulaşık makinesi; Mersin’de 2.el A sınıfı, 2- 3- 4-5 -6 – 7 program gri, beyaz bulaşık makinesi alıyor satıyoruz.

2.el ankastre setler; Mersin’de ikinci 2.el beyaz eşya ve mobilyalarınızı adresinizden en yüksek fiyattan biz alıyoruz.