MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin 2.el mobilya

mersin 2.el mobilya

mersin 2.el mobilya

Mersin 2.el mobilya

Mersin ikinci 2.el mobilya sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için 1999 yılında Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci 2.el eşya, mobilya ticareti firmasını kurduk. Ve o günden beri sizin bize olan güveninizin ve iltifatınızın her geçen gün artması ile büyüyerek bu günlere geldik; siz değerli müşterilerimize minnettarız ve sonsuz teşekkürleri bir borç biliriz.

Hizmet anlayışımız

Bizde sizin teveccühünüze layık olabilmek için hizmet anlayışımızı her geçen gün yenileyerek müşteri odaklı, sizleri memnun edecek, alış verişinizde huzursuzluğu ortadan kaldıracak bir sistem oturttuk . Tabiki Amerika’yı yeniden keşfetmedik, yaptığımız “müşteri memnuniyeti ” düsturunu her zaman ön planda tutuk, boş bir slogan olarak değilde altı tamamen doldurulmuş bir şiar olarak benimsedik ve iş hayatımızın ana kuralı olarak kabul ettik ve uyguladık.

Mersinde ikinci 2.el eşya mobilya aldığımız yerler

Mersin’de tüm ilçelerden Mezitli, Akdeniz, Toroslar, silifke, Erdemli, Tarsus, Yenişehir, Pozcu ve tüm semtlerinden; Viranşehir, soli, yenimahale, atatürk mahallesi, davultepe, tece, bakanlık yolu, kuyuluk, eski mezitli, üniversite yolu, akkent, menteş, göçmen, eğriçam, Mersin Yenişehir, Pozcu, Bahçelievler, Hürriyet mah. İnönü mah. Aydınlık  evler mah, Barbaros mah, Güven evler mah, Bahçeli evler mah, Cumhuriyet mah, Palmiye mah, Gazi, Piri reis, bahçe, ihsaniye, mahmudiye, nusratiye, cami şerif, çankaya, metropol, devlet hastahanesi, toroslar, ziya gökalp, metro, carfur, Forum, osmaniye, halk kent, güney kent, çağdaş kent, gündoğdu, yalınayak, serin evler, arpaç  ikinci 2.el mobilya alıyor satıyoruz.

İkinci 2.el mobilya kategorileri
  • Mersin’de ikinci 2.el ev mobilyaları:

* İkinci 2.el Yatak odası takımları

* İkinci 2.el yemek odası takımları

* İkinci 2.el salon takımları

* İkinci 2.el oturma odası takımları

* İkinci 2.el genç odası takımları

* İkinci 2.el gardrop, yüklük, fortmanto, ayakkabılık, vestiyer , çalışma masası, bilgisayar masası

  • Mersin’de ikinci 2.el oturma grupları:

* ikinci el koltuk takımları

* İkinci el çekyat takımları

* İkinci el kanepe takımları

* ikinci el köşe koltuk takımları

* İkinci el kanepe, çekyat

  • Mersin’de ikinci 2.el büro&ofis mobilyaları
  • Mersin’de 2.el otel, motel, pansiyon, tatil köyü mobilyaları
  • Mersin’de pastahane, kafeterya, lokanta, lokal, kıraathane,kahve mobilyaları

Mersin’de yukarıda belirttiğimiz bütün ikinci 2.el mobilya kategorilerinde alım satım yapıyoruz. Mersin’in her yerinden anında nakit olarak piyasanın en yüksek fiyatı garantisiyle 2. el mobilyalarınızı biz alıyoruz.

Ayrıca Mersin’de ikinci 2.el mobilyaları mağazamızdan da takip edebilirsiniz…