MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin ikinci el eşya

mersin ikinci el eşya

mersin ikinci el eşya

Mersin ikinci el eşya sektörü son yıllarda ki yoğun göç ile bir hayli büyüdü.  Eşya denilince evde kullanılan her şeyin içinde olduğu genel kategori gibi algılanır. İnsanların işine yarayan ve alınıp satılabilen bütün her şeyin genel adıdır eşya. Birisi satılık eşyam var dediği zaman o eşyanın içerisinde her şey vardır. Mobilya, Beyaz eşya  vardır, televizyon, bilgisayar  v.b… Aklınıza ne geliyorsa olabilir. İkinci 2.el eşya da denilince genel olarak bütün her şeyi kapsar.

Mersin’de ikinci 2.el eşya alan satan firmayız. Biz Mersin’de yıllardır bu sektörde hizmet verdik. Mersin’de hizmet verdiğimiz tanıştığımız, iş yaptığımız, alış veriş yaptığımız tüm hemşehrilerimiz bizden memnundur. Çünkü şimdiye kadar hiç kimseyi üzmedik. Kimseyi yanıltmadık, verdiğimiz tüm sözlerimizin arkasında olduk  ve hakkıyla yerine getirdik.

Mersin sandık odaları

Mersin’de ikinci 2.el eşyaları alan satan yerlere, firmalara sandık odası denir . Bazı yörelerde evkur bazı yörelerde dahili ticaret bazı yörelerde de ikinci el eşya ticareti denilir. Bizim firmamızın adı ise Mersin Kaya Sandık Odaları 2. el eşya, mobilya , beyaz eşya ticaretidir…

Mersin’deki diğer sandık odalarına göre apayrı bir konuma sahiptir. Firmamız kesinlikle hiç bir müşterisini üzmemiş, hiç bir müşterisini huzursuz etmemiştir. Verdiğimiz sözleri ve taahhütlerimizi hakkıyla yerine getirdik. Bu nedenlerle aranılan ve takdir edilen bir firma konumundadır Mersin Kaya Sandık Odaları

Mersin’de 2. el eşya aldığımız yerler

Mersin’de tüm ilçelerden ve  semtlerden yıpranmamış, kaliteli ve sağlam eşya ve mobilyaları alıyor satıyoruz. Biz firma olarak özellikle bir kaç yıllık eşyalar alıyoruz. Neredeyse sıfır ayarında kaliteli ve sağlam ve temiz eşya, mobilya alıyor satıyoruz.

Mersin, Mezitli, Tarsus, Erdemli, silifke, Taşucu, Akdeniz, Toroslar, Yenişehir, Pozcu ilçe ve semtleri. Tüm bu ilçe ve semtlerden ikinci 2.el eşya ve mobilya alıyor satıyoruz.

Mersin’de 2.el eşya fiyatları

2.el eşyada standart bir fiyat olmaz .  Çünkü her eşyanın her mobilyanın kendine has bir fiyatı vardır. Tabi ki markasına, modeline, kalitesine, özelliklerine ve  yıpranma payına payına göre de fiyatları değişir. Ancak ortalama söylersek sıfır ayarındaki bir eşya yada mobilyayı yarı fiyatına alabilirsiniz. Buda tabi ki önemli bir kazanımdır.

Mersin Kaya Sandık Odaları 2.el eşya, mobilya, beyaz eşya ticareti Mersin’de 2.el eşyada kalite ve  güvenin adresi…