MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin sandık odaları

mersin sandık odaları

mersin sandık odaları

 Mersin sandık odaları; Mersin’de ikinci 2.el eşya, mobilya alan satan firmalara bu ad verilir. Eğer siz ikinci el eşya veya mobilya satacak iseniz sandık odalarını arayacaksınız. Bunun için sandık odası işletmecisi ile görüşeceksiniz. Böylece  satacağınız eşya için ön telefon görüşmesi yapacaksınız. Neticesinde gelip ikinci el eşya veya mobilyaları yerinde yani adresinizde değer biçerek size fiyat teklifi sunacak. Eğer fiyatta anlaşabilirseniz bir sözleşme yaparak eşyaları o kişiye satarsınuz. Ve sattığınızı, paranızı aldığınızı ve eşyaları teslim ettiğinizi belirtirsiniz. Yani sandık odaları böyle çalışır.

Sandık odalarının aldığı ürünler ise ev eşya ve mobilyalarıdır. Ancak biz Mersin Kaya Sandık Odaları olarak bu ürün yelpazesini oldukça genişlettik: Biz ev, büro- ofis ikinci el eşya, mobilyaları, otel, motel, pansiyon eşya mobilyaları, pastahane, lokanta, lokal, kafeterya eşya, mobilyaları, bilgisayar, klima, televizyon, spor ve hobi malzemeleri, fotoğraf makineleri, balık av malzemeleri  alıyoruz satıyoruz

Hangi sandık odası

Elbetteki en önemli soru bu. Eşyalarımı hangi sandık odasına vermeliyim yada hangi sandık odalarıyla görüşmeliyim. Bunun için bizim tavsiyemiz; yıllardır hizmet veren, kendini kanıtlamış firmalarla görüşün. Bugüne kadar müşterilerine bir sıkıntı, bir problem yaşatmamış  insanların memnun kaldığı güvenilir firmalarla görüşün. Bunun için internette araştırma yapın. Bakın hangi firmalar eskiyse, hangi firmalar hakkında iyi yorumlar bırakılmışsa o firmaları tercih ediniz. Bunu aklınızdan hiç çıkarmayın, aksi halde çok üzülürsünüz. Çünkü son zamanlarda şehrimize olan göçten dolayı ikinci 2. el eşya, mobilya alım satımı işine giren sözde sandık odaları türedi. Adamların yeri yok adresi yok internetten bir site yaptırmışlar, sanki firmaymış gibi karşınıza çıkabiliyorlar. İş yeri adreslerini sorun, kayıtlı firmamı bakın vergi levhası sorun, Whatsapptan işyerlerinin resmini isteyin. Bunlar sizin hakkınız, kimlerle muhatap olacağınızı dikkatli seçin

Bizim size tavsiyemiz elbette ki Mersin Kaya Sandık Odaları olacaktır.

Mersin sandık odaları adresleri telefonları

Sandık odaları adresleri ve telefonları ; genelikle tüm semtlerde var olmalarına rağmen yoğunluk olarak Mersin merkez Yenimahalle civarındadır.

    Bizim firmamız Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya ticareti de  Yenimahalle semtinde Toros Devlet Hastahanesi civarında Büyük şehir itfaiyesinin olduğu kavşakta ışıklardayız..

    Güncel telefon numaralarımız :

0 537 614 72 47  –   0 555 851 35 56   –    0 555 851 35 57

Bir telefonunuz yeterli günün her saatinde size hizmet için bizi arayın. Ve sorunsuz, problemsiz, huzur içerisinde bir alışverişin, hizmetin tadını çıkarın.

    Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyin üstünde…

   Sandık odaları denince akla; Kalite ve güvenin adresi Mersin Kaya Sandık Odaları gelir

    Biz ikinci el eşya, mobilya , beyaz eşya alım satımında Mersin’de güveninizin eseri.

    Takdir ve teveccühleriniz için sizlere minnettarız.

    İkinci 2.el eşya ticareti alanında sizlere layık olmaya kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyoruz.