MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

mersin ikinci el eşya

Mersin'de ikinci 2.el eşya

Mersin ikinci el eşya

MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin ikinci el eşya, insanlar satın aldıkları eşyaları bazı nedenlerden ötürü tekrar satmak isterler.Beğenerek aldıkları eşya yada mobilya hakkında düşünceleri değişebiliyor, artık beğenmiyorlar, yada ev değiştiriyorlar yeni eve uymuyor, veya başka şehire taşınmaları gerekiyor taşıma firmalarının fiyatları çok yüksek geliyor satmaya karar veriyorlar, bu veya bunlar gibi bazı nedenlerden dolayı eşya veya mobilyalarını satmaya karar veriyorlar. Mersin’de ikinci 2.el eşyayı bizler böyle sebepler sonucunda satan insanlardan gönül rızası ile pazarlık usulü satın alıyoruz.

Özellikle biz 2. el eşya , mobilya satın alırken tabiri caiz ise kılı kırk yarıyoruz. Çevresinden, ailesinden, komşularından soruşturmadan almıyoruz. Bazen eşler birbirinden habersiz satmaya kalkıyor ve biz araştırıp öğreniyoruz ve almıyoruz. Bazen kişi kendisine emanet edilmiş bir eşyayı satmaya kalkıyor veya bir firmayı dolandırıp satmaya kalkıyor. Tabi ki biz bunların hiç birisini almıyoruz. Mersin’de bu tür problemli insanlar bizi bilirler ve bize eşya satmaya hiç gelmezler, özellikle tokatçılar. Biliyorsunuz ki başkasının malını tokatlamış getirmiş sana satmaya çalışıyor , Ne kadar kazancınız olursa olsun böyle bir şeyi insan kabul edebilir mi ?..

MERSİN’DE İKİNCİ 2.EL EŞYA ALANLAR SATANLAR

Mersin’de ikinci el eşya alanlar satanlar son günlerde Suriye’den ve doğudan gelen göçün de etkisiyle bir hayli arttı.Bu işe yerli vatandaşların yanı sıra Suriye’den gelen vatandaşlarda girdi. Bu bizi firma olarak rahatsız etmedi çünkü biliyoruz ki her kes kendi rızkını yer, ve zaten bizim yıllarca hizmetimizin oluşturduğu belli bir pazar payımız var. Ancak kontrolsüz bir başı boşluk var, Büyük bir çoğunluğunun ne maliye, ne sicil, nede emniyet kaydı var. Ve bu insanlar kolayca eşya bakacam diye  herkesin evine girip çıkabiliyorlar. İnsanlar internetden bakıp numarayı arıyor karşısına kim çıkacak , evine kim gelecek belli mi ? Maalesef belli değil bu sebeple çok dikkatli olmalı  özellikle yıllardır bu işin içerisinde olan köklü firmalarla muhatap olamanız hem yapacağınız alışverişin sağlığı,selameti açısından hemde fiziki sağlığınız açısından oldukça önemli olduğunu düşünüyorum.

Mersin’de kaliteli ve güvenilir hizmet için Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşya ticareti.

Mersin ikinci el eşya bizim işimiz

Mersin’de ikinci 2.el eşya, mobilya, beyaz eşya alanlar, satanlar

Mersin’de ikinci 2.el eşya, mobilya alan satan yerler

Mersin’de ikinci el eşya mobilya ticareti sandık odaları

Mersin’de 2. el eşya, mobilya alım satımıyla ilgili sitemize buradan göz atabilirsiniz.