MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin de Sandık Odaları

Mersin sandık odaları

Mersin de sandık odaları

Mersin de sandık odaları ikinci 2. el eşya, mobilya ve beyaz eşya alım satımı yapan ticari firmaların genel adıdır. Başka şehirlerde evkur, 2. el ticaret, dahili ticaret v.b… isimlerle anılır. Ancak Mersin’de de ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşya alım satımı yapan firmalara sandık odaları denir.

Bizim firmamızın adı Mersin Kaya Sandık Odaları İkinci 2. el eşya, mobilya , beyaz eşya Ticaretidir. Fakat biz bu arada firmamızın faaliyet alanlarını da genişlettik.

Bizim firmamız ev eşya , mobilyaları, büro- ofis eşya mobilyaları alıyor. Ayrıca otel, motel, pansiyon tatil köyleri eşya mobilyaları alıyor. Bunların yanı sıra pastahane, lokanta, lokal, kafeterya, kahve ve kıraathane eşya ve mobilyaları da alıyoruz.

Sonuç olarak; yeni model, iyi durumda ki  aklınıza gelebilecek tüm iş yerleri eşya, mobilyaları ve makineleri alıyor satıyoruz….

FAALİYET ALANLARIMIZ

Mersin merkezde bulunan firmamızın ikinci 2. el  faaliyet alanlarımız :

Genelde bir çok firma alım satımını sadece ev eşya ve mobilyası ile sınırlandırır. Fakat biz faaliyet alanımızı oldukça geniş tuttuk. Ve ticari değeri olan alınıp satılabilen ancak iyi durumdaki her türlü eşya, mobilya ve makineleri alıyor satıyoruz.

Özellikle ve önemle belirtiyorum, çok eskimiş, yıpranmış, problemli, arızalı ürünler almıyoruz. Biz daha çok genellikle yeni ayarında, tertemiz, sorunsuz, arızasız eşya ve mobilyalar alıyor satıyoruz.

  • MERSİN’DE İKİNCİ 2. EL EV  EŞYALARI
  • MERSİN’DE İKİNCİ 2. EL EV MOBİLYALARI
  • İKİNCİ 2. EL BÜRO – OFİS EŞYALARI
  • BÜRO – OFİS MOBİLYALARI
  • OTEL, MOTEL, PANSİYON, TATİL KÖYÜ EŞYA VE MOBİLYALARI
  • İKİNCİ 2. EL PASTAHANE,KAFETERYA,LOKAL, LOKANTA, KAHVE, KIRAATHANE EŞYA VE MOBİLYALARI
  • BİLGİSAYARLAR
  • TELEVİZYONLAR
  • KLİMALAR

SANDIK ODALARI ADRES VE TELEFONLARI

Sandık odaları genelde Merkezde Yenimahalle civarında yoğunlaşmış bulunmaktadır… Mersin eski  SSK  şimdiki Toros Devlet Hastahanesi yanı Büyükşehir İtfaiyesi karşısında kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedirler.

Kaya Sandık Odaları İkinci el eşya, mobilya, beyaz eşya ticareti güncel telefon numaraları:

 0 537 614 72 47  –   0 555 851 35 56   –    0 555 851 35 57

Mersin sandık odaları ikinci 2. el eşya ve mobilya alım satımında sorunsuz, problemsiz ve huzurlu bir alışveriş için Mersin Kaya Sandık Odaları

Mersin Kaya Sandık Odaları kalite, ucuzluğun ve güvenin adresi

Sandık odaları ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya alım satımı bizim işimiz.