MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin’de 2.El Eşyalar

Mersin'de 2. el eşyalar

Mersin’de 2. el eşyalar

Bu sektörde Mersin’de 2.el eşyalar; 2.el eşya genel bir kavram olarak algılandığı için genel bir kategoridir; içerisinde 2.el mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya, 2.el aklınıza gelebilecek kullanılabilir durumdaki her şeyi kapsar.

Elbetteki kullanılabilir durumdaki her türlü eşyanın mutlaka bir alıcısı vardır. Ancak biz Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci 2.el eşya, mobilya, beyaz eşya ticareti yapıyoruz. Ancak daha yeni model, kaliteli, yeni tabiri caiz ise sıfır ayarında ikinci 2.el eşya, mobilyalar alıyor satıyoruz. Eski model, problemli, bozuk, arızalı 2.el eşya ve mobilyaları biz almıyoruz. yukarıda belirttiğim gibi tabi ki de onunda alıcısı esnaf kardeşlerimiz var. Bu nedenle eşya mobilya sattığınız zaman lütfen sorulan sorulara doğru cevaplar verelim.boşuna birbirimizin vaktini almayalım. Eğer o eşya benim alacağım eşya sınıfına girmiyorsa ben oraya kadar boşuna gelmiş olurum; vaktimi boşa harcamış olurum size de hiç bir faydam olmaz. Çünkü biz almayacağımız eşyaya ne fiyat veririz nede değerini belirleriz. Çünkü etik olmaz almayacağın eşyaya şunu eder demek bizce doğru değildir.

Mersin’de 2.El Eşyalar Satarken Dikkat Edilecek Hususlar

İkinci 2.el eşya, mobilya veya beyaz eşya mı satacaksınız elbetteki dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bunlar genel olarak; öncelikle muhatap olacağınız esnafı doğru seçmektir. İkincisi eşya veya mobilyanızın özelliklerini, durumunu, problemlerini dürüstçe doğru söylemektir. Son olarak da belirli bir fiyatta anlaşıp, ürünü teslim ettiğiniz o anda nakit olarak paranızı almakla son bulur…

Aşağıya madde madde sıralayalım:

  • İlk önce satacağınız  eşya veya mobilyaları belirleyin
  • Alışveriş yapacağınız esnafı doğru seçin
  • İlk telefon görüşmenizde eşyalarınız hakkında doğru bilgiler verin
  • Eşyayı ne zaman teslim edeceğinizi de belirtin.
  • Alıcı eşya veya mobilyaları gelip yerinde görünce fiyatta anlaşmaya çalışın
  • Eşya ve mobilyaları teslim edince mutlaka paranızı tam ve nakit olarak alın .
  • Eşyaları sattığınıza paranızı aldığınıza dair bir sözleşme yapın ve yanına nüfus cüzdan suretinizi (eşya satışı içindir ibaresi yazarak)ekleyin….
  • Helalleşin ve herkes yoluna gitsin…

Mersin’de ikinci 2.el eşya, mobilya ve beyaz eşya alım satımında yılların tecrübesi, sorunsuz, problemsiz alışveriş için Mersin Kaya Sandık Odaları İkinci el eşya, mobilya beyaz eşya ticareti her zaman hizmetinizde.

Mersin’de 2.el eşya, mobilya ve beyaz eşyaları görmek , değerlendirmek ve almak üzere sizi 2.el mağazamıza bekliyoruz adresimiz:

    https://www.mersinikincielesya.com/mersin-2-el-magaza